środa, 18 kwietnia 2012

KONKURS!!! Do wygrania kulinarna sesja zdjęciowa w Gali oraz prezentacja dania w Claudii i Moim GotowaniuJakiś czas temu pisałam już o tym, że po urlopie macierzyńskim zmieniłam pracę. Od niedawna łączę obowiązki mamy, perfekcyjnej pani domu, blogerki (tu się trochę zaniedbałam ostatnio;) i pracę dla marki IRVING - teraz już wiecie skąd na moim blogu taka promocja konkursu herbacianego;) Ale czytajcie dalej - bo nagrody jakie dla Was mamy są warte zachodu!

Zadaniem konkursowym jest przygotowanie dania z dodatkiem  herbaty IRVING. Autor najciekawszego przepisu zostanie nagrodzony publikacją zwycięskiego dania w Gali, Claudii i Moim Gotowaniu - w każdym z magazynów redakcje przeznaczyły na ten cel CAŁĄ STRONĘ!!! Ponadto autor lub autorka zwycięskiego przepisu weźmie udział w profsjonalnej sesji zdjęciowej, z której zdjęcie pojawi się w Gali obok przepisu - także na całej stronie:)

Ale to jeszcze nie wszystko - zwycięzca otrzyma także porcelanowy serwis do herbaty Villa Italia oraz oczywiście zestaw herbat IRVING. Dla pozostałych uczestników też mamy nagrody - wszystkiego dowiecie się na Durszlaku:)

Jeśli szukacie inspiracji do dań z herbatą - śledźcie Durszlaka - będziemy podpowiadać:) Możecie też poszperać w sieci - Anna Olson, Nigella, czy Bożena Sikoń także eksperymentowały z herbatą - może ich przepisy Was natchną:)

Ja niestety z oczywistych względów nie mogę wziąć udziału w konkursie:( ale za to mam wpływ na wybór najciekawszego dania, bo zasiądę w jury obok dziennikarek z redakcji kulinarnych Mojego Gotowania i Claudii - to także świetne doświadczenie;)

POWODZENIA!

A tu jest strona konkursu: