piątek, 16 października 2015

Konkurs "Amore pomodore"

Jeśli tak jak ja lubicie wszystko co pomidorowe - zapraszam do wzięcia udziału w konkursie.

Zadaniem konkursowym jest ugotowanie swojego ulubionego, mocno pomidorowego dania i przesłanie do nas przepisu wraz ze zdjęciem. Spośród nadesłanych propozycji wybierzemy trzy najciekawsze i nagrodzimy produktami gadżetami od marki Cirio!

Bawicie się z nami?
 
Przepisy wysyłajcie na kulinarneinspiracjeblog@gmail.com do 28 paźdzernika do godz. 23.59:)
 
 

 
Pewnie jesteście ciekawi co też znajdzie się w zestawach nagród? Otóż każdy zestaw będzie zawierał passatę rustica w dużej, szklanej butelce, salsę rustica, pomidory pelati w puszce - całe i krojone oraz passatę w kartoniku. Przetwory ze słodkich, pachnących włoskim słońcem pomidorów będą w sam raz na zimę (szczególnie dla tych, którzy tak jak ja nie zrobili latem zimowych zapasów;)
 
Dodatkowo, w każdym zestawie znajdziecie pięć metalowych pocztówek retro. Będą pięknie wyglądały w kuchni, zwłaszcza takiej w rustykalnym lub śródziemnomorskim stylu. Jak się domyślacie, jak dostałam je poza konkursem i już myślę, jak tu je wkomponować w moją zimną, trochę laboratoryjną kuchnię... Na koniec - wśród nagród jest także jeden z moich ulubionych gadżetów kuchennych - okrągły nożyk do pizzy.
 
 
 
 

Jako inspirację polecam dania pomidorowe, które przygotowałam w ramach współpracy z marką Cirio: moussakę, kurczaka a la Stroganow, chorwackie kotleciki, pikantną zupę pomidorową i kurczaka zapiekanego w ostrym sosie.